PAR MUMS

Vecpurmatuļi ofisa ēka

Zemnieku saimniecība “Vecpurmatuļi” tika dibināta 1998. gadā, kad jaunā Latvija vēl atradās savos sākuma attīstības gados, un ekonomiskā izaugsme vēl nebija tik dinamiska kā tagad.

Vecpurmatuļi logo

Mūsu saimniecības vadība pēc neatlaidīga darba nolēma izveidot oficiālu uzņēmumu un praktizēties tieši mežsaimniecībā, mežizstrādē un apaļkoku transportēšanā no krautuves pie meža līdz nākamajam solim – ostai vai pārstrādātājam. Ar katru gadu mūsu apgrozījums aug un turpina augt un klientu saraksts ir plašāks kā nekad. Uzņēmums nespētu tik strauji attīstīties, ja nebūtu tā galvenā dzinējspēka – meža īpašnieka un apsaimniekotāja – pārdomātās rīcības. Katrs mūsu meža izcirtums tiek apstrādāts pēc īpašām tradīcijām un vēlāk, pēc vajadzības apstādīts un izkopts. “Vecpurmatuļi” lepojas ar savu spēju laicīgi apmierināt pilnīgi visas klientu vēlmes un garantēt, ka katrs klients būs apmierināts, izvēloties “Vecpurmatuļus”.

2004. gadā zemnieku saimniecība pārtapa par SIA “Vecpurmatuļi”, kad jau kokmateriālu pārvadājumi un mežizstrāde kļuva par galveno saimniecības nodarbošanos. Mūsu uzņēmums ir spējis pārciest arī grūtos laikos – ekonomisko krīzi 2009. gadā un kavētas klientu apmaksas līdz pat sešiem mēnešiem, radot uzņēmumam papildus slodzi un klientu nemitīgu rotāciju, tāpēc varam garantēt savu pieejamību un kvalitāti jebkurā ekonomikas konkrētajā stadijā, jo pat tādos apstākļos spējām veicināt uzņēmuma līdzvērtīgu attīstību ar visu mežsaimniecības nozari. Mēs vienmēr centīsimies pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk veikt katra klienta vēlmes. Apaļkoku mērījumu korektums un krautuves novešanas termiņi ir ļoti reti kādu pievīluši. Mēs ticam, ka visas radušās problēmas ir jārisina mierīgā sarunu veidā. Mēs neesam diženi, bet tomēr esam sarunas vērti. Iebrauc purva ielā 21, Valmierā uz sarunu, un mēs vienosimies par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Garantējam tasīti kafijas un profesionālu sarunu par mežsaimniecības jautājumiem.

Uzņēmuma vadība.